به گزارش برنا، با شروع عصر دیجیتال و دسترسی آسان به فضای مجازی، کودکان و نوجوانان از وب سایت و پلتفرم های مختلف برای مشاهده برنامه های مورد علاقه خود استفاده می کنند. بنابراین لازم است والدین و مراقبان کودک برای در امان نگه داشتن کودکان و نوجوانان خود از خطرات فضای مجازی، خودشان وب سایت های استاندارد و مناسب را در اختیار آنها قرار دهند.

پخش و تماشای آنلاین کارتون در آپارات کودک به صورت بیست و چهار ساعته

از آنجا که سایت های متنوع در فضای مجازی وجود دارند که هر کدام از آنها رویکردهای مختص به خود را دارند. لازم است والدین و یا مراقبان کودک، این نیاز کودکان و نوجوانان را جدی گرفته و خود، سایت های استاندارد و مناسب را به آنها پیشنهاد و یا در اختیار آنها قرار دهند. این گونه نه تنها کودکان و نوجوانان از آسیب های احتمالی فضای مجازی دور نگه داشته می شوند بلکه شرایط سرگرمی، نشاط، ارتقا مهارت ها، افزایش دانش و...آنها فراهم می شود. یکی از سایت های ایرانی که کاملا با استانداردها اخلاقی و اجتماعی کودک و نوجوان ایرانی مطابقت دارد، سایت آپارات کودک است. آپارات کیدز یکی از بهترین وب سایت های ایرانی برای پخش کارتون محسوب می شود که امکان پخش و تماشای آنلاین کارتون و انیمیشن را به صورت بیست و چهار ساعته، یعنی در طول تمام شبانه روز فراهم کرده است.

پخش و تماشای آنلاین کارتون با بهترین کیفیت

این وب سایت معتبر همواره سعی کرده است جذاب ترین کارتون و انیمیشن های جهان را گردآوری و همراه با دوبله منحصر به فرد و هیجان انگیز در اختیار کاربران خود قرار دهد. علاوه بر این کارتون ها و انیمیشن هایی موجود در آپارات کیدز (Aparat kids) از کیفیت صدا و تصویر بالا برخوردار هستند. کیفیتی که با سایت های مشابه قابل مقایسه نیستند. این امر در حالی رخ می دهد که اینترنت مصرفی به هنگام استفاده از سایت آپارات کیدز به صورت نیم بها محاسبه می شود. بنابراین کاربر می تواند ساعت ها به تماشای برنامه های شاد و هیجان انگیز بپردازد، بدون اینکه نگران مصرف اینترنت خود باشد.

پخش و تماشای آنلاین کارتون در آپارات کودک به دو صورت رایگان و پولی (خرید اشتراک یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه) امکان پذیر است. یعنی کاربر می تواند فقط از کارتون ها و یا انیمیشن های رایگان آپارات استفاده کند و یا با خرید اشتراک به برنامه ها و انیمیشن های بیشتری دسترسی داشته باشد. شاید لازم باشد بدانید که آپارات کیدز (Aparat kids) در اغلب اوقات سال تخفیف های چشمگیری را برای مخاطبان خود ارائه می دهد. بنابراین افراد می توانند با هزینه کردن مبلغی بسیار کم، اشتراک آپارات را خریداری کنند و به همه برنامه های موجود در این وب سایت  به صورت آنلاین و یا آفلاین دسترسی پیدا کنند.

پخش و تماشای آنلاین و آفلاین کارتون و انیمیشن در آپارات کودک

استفاده از Aparatkids تنها منحصر به پخش و تماشای آنلاین کارتون نیست بلکه امکان دانلود درون برنامه ای نیز در این وب سایت وجود دارد. به این معنی که کاربر می تواند کارتون یا انیمیشن مورد علاقه خود را دانلود کند و در مواقعی که به اینترنت دسترسی ندارد به صورت آفلاین به مشاهده آن بپردازد و یا اینکه می تواند کارتون ها و انیمیشن های مد نظر خود را دانلود کند، سپس آرشیوی شخصی و جذاب از آنها برای خود تهیه کند. یکی دیگر از امکانات جذاب آپارات کیدز امکان پخش و تماشای آنلاین کارتون در آپارات کودک به طور همزمان در سه دستگاه تلویزیون، کامپیوتر، تبلت و یا گوشی ممکن است.

آپارات کیدز + آپارات کودک

پخش و تماشای آنلاین کارتون در آپارات کودک با بیشترین امنیت

آنچه که بیش از هر چیزی به هنگام استفاده کودکان از کارتون ها و انیمیشن ها مورد توجه قرار می گیرد، مفاهیم انتقالی و محتواهای زیر ساختی این گونه برنامه ها است. بنابراین برنامه های که مخاطبان آنها کودک و نوجوانان هستند، از حساسیت بیشتری برخوردار می باشند. چرا که کودکان و نوجوانان الگوپذیری بالایی دارند و از محیط اطراف و مشاهدات خود به سرعت الگوبرداری می کنند. به همین جهت کارشناسان آپارات کیدز، کلیه کارتون ها و انیمیشن های موجود در این وبگاه را مورد نقد بررسی قرار می دهند و پس از آنالیز کردن آنها و کسب اطمینان کامل از مناسب بودن محتواهای موجود در کارتون ها و انیمیشن ها، آنها را در اختیار کاربران قرار می دهند. به همین جهت به اطمینان می توان گفت که آپارات کودک گلچینی از کارتون ها و انیمیشن های مفید و کاربردی را گردآوری و در اختیار کاربران قرار می دهد. کارتون و انیمیشن هایی که اغلب حاوی نکات اخلاقی ارزشمندی همچون؛ مسئولیت پذیری، مشارکت، پشتکار، همدلی، سخت کوشی و غیره هستند.

تماشای آنلاین و آفلاین کارتون در ژانرهای مختلف

آپارات کیدز بیش از ده ها هزار انیمیشن و کارتون محبوب جهان را گردآوری کرده و در دسته بندی های مختلف مثل؛ ورزشی، کمدی، تاریخی، اکشن و غیره در اختیار کاربران قرار داده است. با کمک این دسته بندی ها، مخاطب به سادگی می تواند ژانر مورد علاقه خود را در میان هزاران کارتون و انیمیشن جذاب و به روز، پیدا کرده و به مشاهده آن بپردازد. علاوه بر این آپارات کیدز امکان جستجوی درون برنامه ای را برای کاربران فراهم کرده است. به این معنی که کاربر می تواند اسم انیمیشن و یا کارتون مورد علاقه خود را در قسمت جستجو بنویسد تا در کوتاهترین زمان به آن دسترسی پیدا کند. سرچ درون برنامه ای آپارات کیدز از قدرت و سرعت مناسب برخوردار است و برای استفاده از آن تنها کافی است نام کارتون یا انیمیشن مد نظر خود را بنویسید.

پخش و تماشای آنلاین کارتون و انیمیشن های آموزشی

از آنجا که بحث آموزش کودکان در ضمن بازی و یا مشاهده کارتون و انیمیشن برای برخی از والدین و مراقبان همواره مورد اهمیت بوده است. آپارات کودک یک دسته بندی کامل از برنامه های خود را به کارتون ها، انیمیشن ها و برنامه های آموزشی جذاب اختصاص داده است. کودکان و نوجوانان به هنگام استفاده از این دسته برنامه ها، نکات ارزشمندی همچون؛ شناخت رنگ ها، حروف الفبای انگلیسی، زبان انگلیسی، زبان عربی، قصه های سنتی ایرانی و غیره را می آموزند. بنابراین به جرات می توان گفت کلیه برنامه های موجود در آپارات کودک مطابق با استانداردهای اخلاقی و موازین اجتماعی و نکات ارزشمند آموزشی برای یک کودک و نوجوان ایرانی است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: