به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری برنا، شاخص کل بورس تهران در معاملات صبح امروز با بیش از 32 هزار واحد افت به عدد یک میلیون و 483  هزار واحدی رسید.

شاخص کل همم وزن نیز با 3 هزار واحد ریزش به 399 هزار واحد رسید و در حال حاضر صف‌های فروش در بازار به قوت خود باقی مانده‌اند.

این در حالی است که اعداد مهمی از یک میلیون و 450 هزار واحد تا یک و نیم میلیون و جود دارد و احتمال دارد که این حمایت‌ها بازار را برگردانند.

اما در این میان باید به این نکته نیز اشاره کرد که بازار با ترسی قابل توجه همراه شده است و این عامل می تواند حمایت‌ها را بی‌اثر کند.

بازار این روزها با تنش های بسیاری همراه است و خبری هم از حمایت حقوقی‌ها وجود ندارد و این گونه به نظر می‌رسد که تا زمانی که حقیقی‌ها خریدار نباشند، ریزش بازار ادامه خواهد داشت.

در این میان گفته می‌شود که بانک مرکزی برای جلوگیری از التهاب بازار ارز برنامه‌ای جدی دارد که در صورت محقق شدن می‌تواند بار دیگر رونق را به بازار بورس بازگرداند.

این مساله می‌تواند از آخرین امیدهای فعالان بازار باشد، چرا که اگر جلوی بازار ارز گرفته نشود، دیگر سرمایه‌ای جدید وارد بورس نخواهد شد.

این در حالی است که وضعیت کنونی بازار بی‌اعتمادی گسترده‌ای ایجاد کرده است و نمی‌توان مانند گذشته به آن نگاه کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: