به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ مسعود مرسلپور در جلسه شورای اداری شهرستان در سال جاری، که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، ضمن تبریک هفته قوه قضاییه، اظهار داشت: اگر همدلی، همراهی و همفکری مجموعه دستگاه قضایی شهرستان با دستگاه‌های اداری و اجرایی نبود، قطعاً در حوزه تولید در منطقه هنوز مشکلاتی وجود داشت.

وی تصریح کرد: با توجه به پیگیری‌های دستگاه قضایی و همکاری نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان اسلامشهر در حوزه تامین و ایجاد امنیت عمومی و اجتماعی، اقدامات خوبی صورت گرفته و بنا براظهارات مقامات ارشد استانی، رتبه برتر در این حوزه را کسب کرده است.

فرماندار اسلامشهر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: متاسفانه به دلیل عدم توجه به توصیه های بهداشتی و بی توجه به رعایت شیوه نامه های اعلامی از سوی سازمان بهداشت جهانی توسط اقشار مختلف مردم، شاهد سیر صعودی پیشرفت شیوع ویروس کرونا و افزایش بسته شدن مبتلایان به این بیماری در بیمارستان امام رضا( ع) اسلامشهر طی روزهای اخیر هستیم.

وی افزود: ویروس ناشناخته و منحوس کرونا شرایط عادی دنیا را در بخش‌های مختلف برهم ریخته و زندگی فردی را در اجتماع دچار چالش کرده و همه دولت ها و کشورها با شدت، درگیر پیشگیری، مبارزه و کنترل این ویروس هستند.

مرسلپور با تجلیل و تقدیر از رزمندگان جبهه سلامت، تصریح کرد: با توجه به اینکه بیماری کوئید ۱۹  و ویروس کرونا یک نوع ویروس ناشناخته بوده و تاکنون هیچ دارو و راه حل قطعی برای درمان آن کشف نشده، راه‌های درمانی و پیشگیری اعلام شده در حد فرضیه است، این ویروس پیچیدگی خاص و مختلفی دارد، در اقلیم‌ها و شرایط مختلف به اشکال گوناگونی شیوع پیدا کرده و بهترین راه مبارزه با آن پیشگیری از ابتلا بوده و تحقق این امر مستلزم رعایت نکات بهداشتی است.

وی خاطر نشان کرد: حزب بازی و سیاسی‌کاری‌ها به نظام ضربه می‌زند وناکارآمد کردن دستگاه‌های اداری که باعث سوء استفاده دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌شود، به کشور آسیب وارد می‌کند.

 وی تاکید کرد: کسی که در  شرایط فعلی کشور مدیر یا کارشناس باشد و میزان دشمنی آمریکا و حکام عرب را با مردم و دستگاه‌های ارزشی و انقلابی کشور را می بیند و درست کار نمی کند و مدیریت جهادی ندارد، خیانتکار به مردم و نظام است ،در شرایط فعلی باید با مدیریت و اقدامات جهادی مشکلات مردم را برطرف کرد.

فرماندار شهرستان اسلامشهر با اشاره به افزایش دمای هوا و افزایش میزان مصرف میزان مصرف آب و برق در کشور، خاطرنشان کرد: در حوزه مصرف آب و برق می توان با کاهش صرفه جویی و مدیریت در مصرف منابع، مانع از هدر رفت و قطعی آب و برق برای هموطنان شد.

در پایان این جلسه با ابلاغ حکم مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، ضمن قدردانی از تلاش های سعید محمدی پور رئیس سابق اداره صمت شهرستان اسلامشهر که به تازگی به سمت معاونت نظارت و بازرسی اداره کل صمت استان تهران منصوب شده، حسین ناطقی پور به عنوان رئیس جدید اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان اسلامشهر معرفی و منصوب شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: