به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ محمد جواد رشیدی با اعلام این خبر گفت: ویژه برنامه های  مناسبتی روز دختر، با هدف تأکید بر نقش و جایگاه دختران در جامعه و خانواده و هم چنین  با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی به مدت دو روز از روز سه شنبه سوم تیرماه در ضلع جنوب شرقی بوستان دانشجو اجرا می شود.

رشیدی درتشریح جزئیات ویژه برنامه های روز دختر افزود: اجرای برنامه های ورزشی، فراغتی و هنری و طراحی و فضاسازی محیطی دربوستان دانشجو به عنوان یکی از پرترددترین بوستان های منطقه ، اهداء شاخه گل به دختران، اجرای تئاتر موزیکال، بازی و سرگرمی، اجرای مونوگ و..از اهم برنامه های مختص روز دختر می باشد که  طی روزهای 3 و 4 تیرماه از ساعت 17 الی 21 پذیرای شهروندان است.

او هم چنین با اشاره به لزوم اهمیت ارائه خدمات روانشناختی به دختران در سنین حساس دوران نوجوانی و جوانی بیان کرد:  ایستگاه مشاوره و خدمات روانشناسی از دیگر برنامه های درنظر گرفته شده در روز ملی دختران است که به منظور ایجاد فرصتی برای بیان مسائل و دغدغه های دختران، بهره مندی دختران از خدمات مشاورین خانواده و .. با حضور مشاورین مجرب و بنام دانشگاه  در این دو روز برای دختران به اجرا درخواهد آمد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: