به گزارش خبرگزاری برنا ؛ انوشیروان محسنی بندپی به مناسبت سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پیام تبریکی صادر کرد؛ متن پیام به این شرح است:

دوازدهم مردادماه سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، از ثمرات ، برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی است که رسالت خطیر سیاستگذاری، مدیریت، هماهنگی و نیز برگزاری مراسم، مناسبت ها، تعظیم شعائرالله، بزرگداشت و زنده نگه داشتن ایام الله را به عهده دارد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تریبون فراگیر و گسترده اعلام مواضع صریح و شفاف ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران اسلامی در عرصه های مختلف داخلی، منطقه ای و بین المللی است که نمایش قدرت نرم نظام اسلامی و مردم و اقتدار و عزم ملی ایران در عرصه های مهم و تاثیرگذاری جدی در روند تحولات اساسی داخلی و بین المللی است.

اینجانب فرارسیدن سالروز تاسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را به رئیس، اعضا و کمیته دست اندکاران این نهاد انقلابی در استان تهران تبریک عرض می‌نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی)؛ ظّل توجهات حضرت ولی عصر(عج) در حفظ انسجام منطقی بین دستگاه ها برای هماهنگی در تبلیغات بر اساس معنویات در جهت رشد و شکوفایی و تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.

انوشیروان محسنی بندپی

استاندار تهران

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: