به گزارش خبرگزاری برنا تهران، رئیس روابط عمومی فرمانداری تهران در یاداشتی فرا رسیدن روز خبرنگار را به همه رسانه های تصویری و نوشتاری تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ الَّذی جاءَ بِالصِّدْقِ وَ صَدَّقَ بِهِ أُولئِکَ هُمُ الْمُتَّقُونَ

و آنکه سخن راست و درست آورد و کسانی که آن را باور کردند ، اینانند که پرهیزکارانند. (سوره زمر آیه 33)

هفدهم مردادماه، سالروز شهادت مظلومانه خبرنگار متعهد شهید محمود صارمی است که در راستای اعتلای رسالت خطیر و واقعی اطلاع رسانی و تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی فروگذار نبود.

خبرنگاران، فرهیختگان عرصه دانایی و اطلاع رسانی هستند که در توسعه آگاهی عمومی و فرهنگ سازی در کشور ایفای نقش می­ کنند.

در سال جدید که متاسفانه با شیوع ویروس منحوس کرونا آغاز شد و همچنان کشور درگیر این بیماری ناخوانده است، روایت تلاش ایثارگرانه و خستگی‌ناپذیر مدافعان سلامت، رسالتی عظیم است که به دستان هنرمند و قلم‌های شورآفرین خبرنگاران و اصحاب رسانه جامه عمل می‌پوشاند و این ایثارها و ازخودگذشتگی‌ها را در دفتر تاریخ این مرز پرگهر ثبت می‌کند.

فعالان عرصه خبر و رسانه در مقاطع مختلف و در تمامی مراحل توسعه کشور، با حساسیت و مسوولیت پذیری، همگام با مسوولین و همراه با مردم بوده اند و استمرار این حضور در سالجاری در تحقق سیاست های جهش تولید ضروری است.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان عرصه قلم و تبریک روز خبرنگار به شما خبرنگارمتعهد ، موفقیت و سلامتیان  را از خداوند متعال مسألت دارم.

ایمان قربانی رئیس روابط عمومی فرمانداری تهران

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: