به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ سیدابوالفضل پرپنچی در سیزدهمین سفر شهرستانی خود به منظور طرح تکریم ارباب رجوع که با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری به صورت چهره به چهره در ادارات مناطق و شهرستان ها انجام  می شود به همراه مشاور امور جوانان این نهاد پیش از ظهر امروز ۲۵ شهریورماه با بیش از ۵۰ نفر از متقاضیان این نهاد در کمیته امداد شهرستان پاکدشت دیدار و گفت و گو کرد.

بنا براین گزارش مراجعه کنندگان درخواست خود را به صورت حضوری ارائه و مدیرکل کمیته امداد استان تهران پس از شنیدن مسائل و مشکلات آنان که بیشتر در مورد معیشت خانوارهای پرجمعیت، هزینه های درمان، اشتغال و ... بود دستورات لازم را صادر کرد.

پرپنچی در ادامه  با کارکنان کمیته امداد شهرستان پاکدشت دیدار و از تلاش های کارکنان این نهاد در جهت ارتقاء خدمت رسانی به نیازمندان تقدیر و تشکر کرد.

شایسته ذکر است: ادارات و دفاتر کمیته امداد در هر شهر و شهرستان پذیرای نیازمندان برای رفع مشکلات آن ها هستند اما با توجه به اجتماع مردم در دفتر ستادی و احتمال شیوع بیماری کوید۱۹ به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و تأمین فاصه گذاری اجتماعی و همچنین جلوگیری از ترددهای بین شهری متقاضیان، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با حضور در ادارات تابعه ضمن ملاقات چهره به چهره مشکلات متقاضیان را بررسی و دستورات لازم برای رسیدگی به مشکلات آنها را صادر می کند.

355666

23333

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: