به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ اسماعیل لله گانی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره بانک رفاه کارگران به همراه جمعی از مدیران ارشد این بانک  یکشنبه با حضور در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد با دکتر فرهاد حمزه زاده مدیر عامل و دکتر محمد باقر هوشنگی رئیس هیات مدیره این بیمارستان دیدار وگفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد، دکتر حمزه زاده با بیان این که بیمارستان میلاد و بانک رفاه کارگران هر دو از خانواده سازمان تامین اجتماعی هستند، گفت: انتظار ما در شرایط موجود که کادر درمان با ویروس کرونا مبارزه می کنند این است که توجه ویژه ای به کارکنان بیمارستان میلاد داشته باشید چرا که این کار باعث افزایش روحیه کارکنان می شود.

وی با نمایش فیلمی از اقدامات و تغییرات صورت گرفته در ارائه خدمات به بیماران در بیمارستان میلاد گفت: در حال حاضر بیماران در اورژانس در چند ساعت تعیین تکلیف می شوند.

وی با بیان این که خدمات بیمارستان میلاد به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی رایگان است، خاطر نشان کرد: رضایت مندی بیمه شدگان و بیماران هدف ماست.

دکتر حمزه زاده گفت: از 1000 تخت بستری بیمارستان میلاد در حال حاضر296 بیمار مبتلا به کرونا بستری هستند.

وی افزود: تا کنون 16 هزار بیمار مبتلا به کرونا از بیمارستان میلاد خدمات گرفته اند.

دکتر حمزه زاده تاکید کرد: یکی از ویژگی های بیمارستان میلاد این است که از تمام نقاط کشور بیماران به این مرکز درمانی مراجعه می کنند.

دکتر محمد باقر هوشنگی رئیس هیات مدیره بیمارستان میلاد نیز گفت: تعامل و همکاری با بانک رفاه در راستای ارائه خدمات به کارکنان بیمارستان مورد حمایت هیات مدیره بیمارستان است.

وی بیمارستان میلاد را پیشانی درمان سازمان تامین اجتماعی دانست و اظهار داشت: در شرایطی که ویروس کرونا نبود حدود 25 تا 30 هزار مراجعه کننده به بیمارستان میلاد مراجعه می کردند.

وی با بیان این که حدود 900 پزشک با بیمارستان میلاد همکاری می کنند،گفت: در شرایط کرونا وکاهش درآمدهای بیمارستان و با توجه به این که بیمارستان به صورت خودگردان می باشد توانستیم کارکنان را حفظ کنیم.

دکتر هوشنگی رضایت مندی بیماران اولویت کاری بیمارستان میلاد اعلام کرد وگفت: میلاد بیمارستان محرومان و بیمه شدگان تامین اجتماعی می باشد بنابراین انتظار ما از هیات مدیره و مدیر عامل بانک رفاه نگاه ویژه به این مرکز درمانی است تا با کمک به کادر درمان بتوانیم خدمات بهتری به بیمه شدگان ارائه دهیم.

در پایان با پیشنهاد دکتر حمزه زاده مدیر عامل ودکتر هوشنگی رئیس هیات مدیره بیمارستان میلاد به مدیر عامل بانک رفاه کارگران، مقرر شد تسهیلات خوبی به 2500 نفر از کارکنان به خصوص کادر درمان ارائه شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: