به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در جلسه ویدئو کنفرانس با شهرداران با اشاره به لزوم اتمام پروژه‌های حوزه عمرانی اظهار داشت: اولویت شهرداران باید تکمیل پروژه‌های نیمه‌ تمام باشد، به ویژه اینکه این پروژه‌ها تا دهه فجر به نتیجه برسد.

وی ادامه داد: اقدامات امیدبخش در سطح استان تهران تدوین شده تا تأثیرگذاری زیادی برای مردم شهر‌ها و روستا‌های استان داشته باشد و با توجه به حساسیت موضوع هر دو هفته یک بار این جلسات به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران بیان کرد: بودجه نویسی در شهرداری‌ها با توجه به شرایط کشور مورد توجه قرار گیرد و روند تحقق بودجه‌هایی که به نتیجه رسیده نیز اعلام شود.

چراغعلی سپس با اشاره به لزوم اهتمام شهرداران جهت مقابله با ساخت وساز‌های غیرمجاز تصریح کرد: با توجه به ضرورت مقابله با ساخت و ساز‌های غیرمجاز شهردارانی که تجربه‌های موفق در به کارگیری روش‌های نوین جهت کنترل ساخت و ساز‌های غیرمجاز دارند، آن‌ها را ارائه دهند تا الگویی برای سایر شهرداری‌ها باشد.

وی همچنین گفت: مقرر شده تا شهرداران یک پروژه در محدوده شهر که شاخص‌های مهندسی در آن اجرا شده را ارائه دهند تا ضمن تقدیر از عوامل اجرایی به عنوان الگو معرفی شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: