به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران گفت: شهر تهران با توجه به اینکه در وضعیت قرمز و بحرانی است به جز مشاغل ضروری بقیه مشاغل تعطیل خواهند بود و سلامت مردم، از اولویت نخست به شمار می‌رود.

وی افزود: با توجه به شرایط بحرانی در شهر تهران اعمال محدودیت های شدید در شهر تهران از روز شنبه اول آذر ماه اجرایی خواهد شد.

فرهادی با اشاره به اینکه همه مشاغل بجز مشاغل سطح یک که تامین کننده مایحتاج مردم است، افزود: سوپرمارکت‌ها، امداد و نجات و بخش‌های درمانی، بیمارستان‌ها، مراکز درمانی مانند مطب‌ها و ..... فعال خواهند بود . در حوزه اداری هم حداکثر با یک سوم نیروها کار خود را ادامه می دهند وهمچنین منع تردد درون شهری نیز از ساعت ۹ شب تا ۴ صبح علاوه بر منع تردد بین شهری است اعمال می‌شود.

فرماندار تهران گفت تصریح کرد: اطلاع رسانی در این راستا باید در یک مسیر واحد هدفمند انجام گیرد و از اظهارنظرهای متناقض و یا مشکوک و ابهام‌ برانگیز که باعث مشوش شدن افکار عمومی می شود، پرهیز گردد. و ضرورت دارد نیروی انتظامی و بسیج به  اجرای کامل و بدون استثناء تصمیمات انضباطی مقررات فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت شدید بهداشتی را اجرا کرده و با متخلفین که امنیت بهداشتی جامعه را به خطر می اندازند، اقدام نمایند.

فرهادی در پایان تاکید کرد، از مردم شریف مکررا تقاضا داریم تا پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده ، تعامل و همکاری لازم در خصوص اعمال محدودیت ها با عوامل زحمت کش نیروی انتظامی و بسیج را داشته باشند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: