به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ لیلا واثقی فرماندار شهرستان قدس در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بیان کرد: شورای آموزش و پرورش برگرفته از مجموعه قوانین مورد نیاز جهت آینده سازی فرزندان جامعه و مسئولان عضو این شورا با جدیت موضاعات و مصوبات را پیگیری نمایند. 

وی با اشاره به طرح نماد افزود: نظام مراقبت اجتماعی دانش‌آموزان دارای اهمیت بوده و امروز هرآنچه که در آینده دانش آموزان بخواهیم بسازیم در این طرح میتوانیم تبیین کنیم و لازم است جلسات تخصصی‌تر برگزار شود. 

فرماندار قدس ادامه داد: توجه به طرح نماد و اجرای کامل آن، بر کاهش آسیب های اجتماعی در دانش آموزان موثر است و باید همه مسئولان توجه داشته باشند. 

وی با اشاره به سامانه‌های آموزشی مورد استفاده گفت: با استفاده از این سامانه‌ها میتوان برای هر فصل روش‌های تشویقی برای والدین در نظر گرفت تا انگیزه بیشتری در فراگیری آموزش ها ایجاد شود. 

واثقی تاکید کرد: برای بهتر اجرا شدن طرح نماد کلیه دستگاه‌های اجرایی همکاری‌های لازم را داشته باشند تا بتوان ارزیابی‌های درست ارائه داد‌. 

وی گفت: آموزش و پرورش با مشارکت اولیا و با استفاده از بستر فضای مجازی آموزش‌های خود را  تقویت کنید تا مشارکت خانواده ها در این طرح دیده شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: