به گزارش خبرگزاری برنا تهران ؛ علی حیدری بازیگر نقش دلال فیلم" کوبیسم" در گفتگوی اختصاصی با برنا گفت :  بنده متولد 25 شهریور ماه 1357 هستم سال 79 در کانون سینما گران جوان یادگیری را زیر نظر استادان آقای مرحوم پرویز پور حسینی ، احمد ساعتچیان ، میکائیل شهرستانی و استاتید دیگر آموزش دیدم و بعد یک سال به طور حرفه ای کار را شروع کردم.

وی افزود: نمایش " به من میگن مک کنا"  به کارگردانی و بازیگری خودم بود و در جشنواره دانشجویی  " رستم و سهراب " پارودی مقام آوردم. و کار دیگر را با آقای عطائی در نمایش " افسانه بانوی سرخ "  و  "مسافر کوفه "بازی کردم  در سال 1380 در جشنواره فجر با نمایش" 90 حق" شرکت کردم.

حیدری ادامه داد : کار تاتر زیاد انجام دادم در نمایش اکسیر ، دورغ صورتی ، تو خوبی؟ ، آقای رییس که به نویسندگی و کارگردانی آقای پیمان صفار به روی صحنه رفت.

وی گفت : آخرین کاری که انجام دادم نمایش " پشت دیوار عمارت " به نویسندگی و کارگردانی حمید ابراهیمی بود  که در تماشاخانه سرو به اجرا رفت و در جشنواره فجر هم بودیم.

حیدری افزود: خداروشکر امسال هم در نمایشنامه ای تحت عنوان " مرگ گرم " به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا عطایی فر مشغول هستم که این نمایشنامه با محوریت برهه های خطیر تاریخ در مقطع مبارزات و پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را شامل می شود.

وی گفت :نمایش دفاع مقدس با  اجرای هنرمندان پریسا سلمانی و مجید صالحی در جشنواره فجر قبول شد.

حیدری بیان کرد: یک نمایش آماده هم در حال حاضر داریم بنام " شماره معکوس" به کارگردانی محمد کاظم تبار که حادثه عاشورا را روایت می کند که در مشهد مقدس رخ داده بود.

وی در خصوص فیلم کوبیسم گفت : این فیلم پیامدهای بسیار خوبی دارد و اتفاقاتی خاصی رخ می دهد که باید دیده شود کسی که اهل فهمیدن باشد متوجه می شود این خطاها را نباید انجام دهد‌.

حیدری در پایان گفت : از دعوت  آقای شایسته  تشکر می کنم که یک انرژی خوب می گیرم و باعث می شود در اینجا یک نقش متفاوتی اجرا کنم.

 

خبرنگار: سید علیرضا کیایی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: