به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ حمید کاظمی صیاد معاون خدمات شهری شهرداری قدس با اشاره به اقدامات انجام شده و در دست اقدام در خصوص آمادگی برای مقابله با بحران‌های احتمالی در فصل زمستان اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن فصل زمستان و فصل سرما، معاونت خدمات شهری شهرداری قدس با توجه به تاکیدات شهردار محترم اقدامات مختلفی را در راستای مقابله با بحران‌های احتمالی، انسداد معابر و گرفتگی انهار ناشی از بارش برف و باران در دستور کار دارد.

وی افزود: به منظور مقابله با خطرات و بحران‌های احتمالی ناشی از بارش برف و یخ‌زدگی معابر، استقرار کیسه‌های شن و نمک در مخازن سطح شهر در دستور کار این معاونت قرار گرفته است.

معاون خدمات شهری شهرداری قدس بیان داشت: به منظور پیشگیری از گرفتگی انهار و به تبع آن پدید آمدن آبگرفتگی در سطح معابر، تمامی کانال‌ها و انهار سطح شهر لایروبی و پاکسازی شده است و لذا از شهروندان محترم خواهشمندیم به منظور جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی از ریختن پسماند در جوی‌ها و جداول شهر جدا خودداری کنند.

کاظمی صیاد گفت: هرساله همزمان با آغاز فصول پاییز و زمستان، هرس و بازپیرایی شاخه‌های درختان بوستان‌ها و معابر سطح شهر به منظور تقویت و بهبود رشد گیاهان و درختان، آراستگی محیط و مناظر شهری و بوستان‌ها، عدم تداخل با شبکه برق شهری و جلوگیری از بروز حوادث و خطرات احتمالی در مواقع بارش برف انجام می شود.

معاون خدمات شهری شهرداری قدس خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در ستاد مدیریت بحران و شکل گیری مدیریت یکپارچه و متمرکز، امیدواریم با بهره گیری از ظرفیت نهادهای مختلف شهری، اولویت بندی فعالیت ها و بسیج به موقع نیروها و امکانات بتوانیم اقدامات مؤثری در زمان بروز مشکلات و بحران های احتمالی در شهر انجام دهیم.

کاظمی صیاد تصریح کرد: شهروندان محترم می‌توانند مشکلات احتمالی را از طریق تماس با شماره تلفن های دفتر معاونت خدمات شهری (۴۶۸۲۲۱۱۶) مطرح کرده و عوامل معاونت خدمات شهری آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به شهروندان فهیم شهرقدس هستند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: