به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک به همراه حبیبی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، خرمی شریف شهردار، رؤسای ادارات خدمات‌رسان و برخی مسئولان شرکت راه آهن از روند اجرای پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح محمدآباد و داودآباد بازدید کردند.

همچنین نشستی به منظور ایجاد هماهنگی‌های بیشتر بین ادارات شهرستانی با اداره کل راه آهن استان تهران و مدیر پروژه و پیمانکار در محل فرمانداری برگزار شد و ضمن بررسی موانع، هر یک از دستگاه‌ها گزارش اقدامات صورت گرفته را ارائه دادند.

فرماندار قرچک گفت: پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح محمدآباد و داودآباد که جزو پروژه‌های مهم و زیرساختی شهرستان محسوب می‌شود حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی ادامه داد: ساخت ایستگاه راه آهن نیز که از مطالبات اصلی و بحق مردم است، آغاز شده و جزو اولویت‌های مهم است.

خطیبی افزود: جلساتی بطور مرتب به منظور بررسی اقدامات صورت گرفته، رفع موانع پیشرفت کار و هماهنگی راه آهن با دستگاه‌های خدمات‌رسان شهرستان برگزار شده است.

وی اظهار داشت: امیدواریم طبق برنامه زمان‌بندی این دو پروژه به بهره‌برداری برسد تا با تسهیل در تردد خودروها، مردم منتفع و همچنین روند توسعه شهرستان سرعت بیشتری بگیرد.

فرماندار بیان کرد: تقاطع‌های غیرهمسطح، دو پروژه مهم و اولویت‌دار شهرستان بوده که مجری آن شرکت راه آهن است اما تمامی ادارات باید کمک کنند این پروژه زودتر به بهره‌برداری برسد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: