به گزارش خبرگزاری برنا ؛ انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد مبارزه با بیماری کرونا استان تهران، ضمن قدردانی از همه کسانی که با تلاش و پیگیری زمینه ساز شرایط مناسب در استان تهران به لحاظ بیماری کرونا شدند اظهار داشت: از ۱۵ آبان با تشکیل قرارگاه و اجرای مدیریت هوشمند محدودیت ها و همچنین اعمال محدودیت های تردد و جلوگیری از اجتماعات، شرایط خوبی با همت همه دستگاه‌ها و از سوی دیگر اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی برقرار شده است.

وی ادامه داد: در شرایطی که در تمام کشورهای دنیا روند افزایشی بستری و مرگ ناشی از کرونا را شاهد هستیم، در کشور ما روند کنترلی محقق شده و البته حفظ این شرایط بسیار مشکل است.

استاندار تهران عنوان کرد: روند فوتی های کرونایی ظرف هفته های اخیر کاهش یافته و این اقدامی ارزشمند است که پیشانی این اقدامات سربازان نظام سلامت بوده اند و در تحقق آن همه دستگاه‌ها کمک و همکاری کردند.

محسنی بندپی گفت: بر اساس گزارشات در کشور و همچنین در استان تهران روند رو به افزایش مبتلایان مشاهده می شود و اگر پروتکل ها و نظارت ها ساده و عادی تلقی شوند با مشکلات بسیاری مواجه می شویم، پرهیز از عادی سازی در همه موارد باید مورد توجه قرار گیرد و شعار ستاد کرونا در تهران پرهیز از عادی سازی در همه موارد بوده و نباید به گونه ای عمل کنیم که عقب ماندگی غیر قابل جبران اتفاق بیفتد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: