به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ رونمایی بسته فیلم کوتاه «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» یکم اسفندماه در سینماتوگراف موزه سینمای ایران با حضور جمعی از هنرمندان، عوامل فیلم ها، اهالی رسانه و تماشاگران برگزار شد.

این مراسم ساعت ۱۶، با امضای کارگردانان فیلم‌های کوتاه آغاز شد. سپس حضار برای تماشای آثار به داخل سالن راهنمایی شدند.

پیش از نمایش فیلم، نگار امیری مدیر روابط عمومی بسته فیلم کوتاه  «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» ضمن تشکر از تمامی هنرمندان و عکاسان و میهمانانی که به تماشای این بسته فیلم کوتاه و مراسم آیین دیدار آمده بودند گفت: حضور مهمانان و عزیزانی که در شرایط کنونی کرونا قدم بر چشم ما گذاشته‌اند باعث افتخار است و  امیدواریم در شرایط امن سینما که با فاصله‌گذاری و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مهیا شده و شاهد آن هستید، از تماشای فیلم‌ها لذت ببرید.

او در پایان خاطرنشان کرد: از همه عزیزان حاضر بابت حضورشان سپاسگزاریم.  هریک از شما رسانه‌ای هستید برای بهتر دیده شدن این آثار.  فرصت را مغتنم می شماریم تا از موسسه هنروتجربه که امکان اکران فیلم‌های کوتاه را فراهم کرده است، نهایت سپاس و قدردانی را داشته باشیم.

در ادامه بسته فیلم کوتاه «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» که شامل 6 فیلم کوتاه «انبار» ساخته حسین ترک‌جوش، «حفره» ساخته زهرا ترکمنلو، «بعدی» ساخته سعید صادقی سرارودی، «نیستن» ساخته علی میانجی، «راحانا» ساخته کاظم دانشی و «من او نیستم» ساخته پویا مامقانی است و پیش از این در جشنواره‌های متعددی شرکت کرده و موفقیت‌هایی را کسب کرده‌اند، می‌شود.

در پایان مصاحبه تصویری کوتاهی با کارگردان‌های حاضر شد و هر کدام از فعالیت‌های آینده خود در عرصه فیلم کوتاه و برنامه‌ریزی برای ساخت آثار  جدیدشان سخن گفتند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: