به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ در ادامه ضدعفونی اماکن عمومی به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کووید۱۹، ضدعفونی ساختمان های مرکز توانبخشی، فرهنگسرای سرخه حصار، اداره بهزیستی و خانه ژیمناستیک با استفاده از مواد نانو و بهداشتی و توسط نیروهای سازمان آتش نشانی انجام شد.

شهرداری قدس از آغاز همه گیری کرونا در کشور، ضدعفونی معابر و اماکن عمومی و همچنین ایستگاه ها و ناوگان حمل و نقل عمومی را که به دلیل تردد انبوه شهروندان می توانند به کانون شیوع این بیماری تبدیل شوند در دستور کار قرار داده است و این عملیات تا مهار و ریشه کنی ویروس کووید۱۹ استمرار خواهد یافت.

مشارکت فعالانه شهرداری قدس در "طرح شهید سلیمانی" به منظور مقابله با شیوع کرونا در شهرستان قدس از دیگر اقدامات مهم مدیریت شهری در راستای ریشه کنی این بیماری محسوب می شود.

با اوج گیری شیوع کرونا در کشور، از آذرماه اجرای طرحی با عنوان "شهید سلیمانی" در دستور کار ستاد مقابله با کرونا قرار گرفته است که دستگاه های اجرایی مختلف در آن مشارکت دارند و شهرداری قدس نیز از ارکان مهم این طرح به شمار می رود. بر همین اساس، بخشی از اقدامات اجرایی این طرح نیز بر عهده سازمان آتش نشانی شهرداری قدس می باشد.

از آغاز این طرح تاکنون تمامی پایگاه های این طرح از جمله مسجد حضرت ابوالفضل(ع) در سرخه‌حصار، مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) در کاووسیه و مسجد امام رضا(ع) در خیابان نسترن به طور مستمر ضدعفونی شده است و این عملیات تا پایان این طرح استمرار خواهد یافت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: