به گزارش خبرگزاری برنا از تهران غ حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست هماهنگی و پشتیبانی انتخابات گفت: در حال حاضر با اقدامات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، بستر لازم برای ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در پیشوا فراهم است.

وی ادامه داد: یکی از ارکان مهم ستاد انتخابات، کمیته پشتیبانی است که مسئولیت تمهید و تامین امکانات مورد نیاز از حیث نیروی انسانی، لوازم و تجهیزات، وسیله نقلیه و ... را با همکاری دستگاه‌ها بر عهده دارد.

عباسی بیان کرد: ضمن ضرورت تامین نیازمندی‌ها به بهترین وجه ممکن، رعایت صرفه‌جویی در تمامی فرایند و مراحل انتخابات مدنظر است.

فرماندار اذعان داشت: با توجه به توانایی مجموعه‌های اداری و دانشگاهی شهرستان پیشوا در تامین امکانات مورد نیاز، باید همکاری‌های لازم به عمل آید تا انتخابات بدون کوچکترین چالشی در این زمینه برگزار شود.

وی افزود: انتخابات بسیار حساس، دقیق و حساب شده است و محل آزمون و خطا نیست و بر همین اساس دست‌اندرکاران باید کارها را به ‌صورت مستمر، منظم و با احساس مسئولیت پیش ببرند.

وی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا انتخابات ۱۴۰۰ با مشارکت حداکثری مردم و در فضای امن همراه با نشاط و آرامش برگزار و در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق‌الناس رعایت شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: