به گزارش خبرگزاری برنا تهران؛ امین بابایی با اشاره به کشف یک واحد تولیدی غیرمجاز اظهار داشت: ظهر امروز در جریان بازرسی از یک مجتمع صنعتی در روستای گلحصار، یک واحد غیرمجاز تولید مواد شوینده کشف شد.

وی افزود: این واحد تولیدی بدون داشتن مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو، اداره بهداشت و سایر مراجع به صورت مخفیانه فعالیت می کرد.

بخشدار کهریزک با بیان اینکه وضعیت کارگران تولیدی نامناسب بود، گفت: کارگران در استفاده از موادی مانند تگزافون، سودسوزآور و وایتکس بدون داشتن حفاظت های فردی کار می کردند همچنین کف، دیوار، سقف، تهویه و در کل شرایط ساختمانی کاملا نامناسب بود.

بابایی با بیان اینکه نداشتن مسئول فنی مهمترین نکته در این کارگاه بود، ادامه داد: کارگران، مواد اولیه را بصورت چشمی و کاملا تجربی و بدون نظارت های لازم استفاده می کردند ضمن آنکه تمام مواد اولیه و رنگ های موجود نیز غیرمجاز، فله ای و بدون برچسب و تاریخ بود.

وی با اشاره به اینکه وضعیت آب این محل نیز آلوده و غیربهداشتی است، تصریح کرد: باتوجه به اینکه هیچ یک از نکات بهداشتی در این واحد رعایت نشده بود به دستور رئیس حوزه قضایی بخش کهریزک کارگاه پلمب و تمام محصولات ضبط شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: