به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر گفت: نهم اردیبهشت روز تشکیل نهاد مدنی شوراها و تبلور اراده‌ مردم در اداره امور است.

وی ادامه داد: با گذشت حدود پنج دوره از عمر شوراهای اسلامی، این نهاد هنوز به جایگاه واقعی خود نرسیده که امیدواریم در ادامه مسیر به پختگی عملیاتی لازم دست یافته و امورات به معنی واقعی کلمه به دست مردم و اُمنای آنان رتق و فتق گردد.

وی بیان داشت: تشکیل شوراها و اقدامات این‌چنینی نشانه هوشمندی حضرت امام راحل(ره) در پایه‌گذاری نهادهای حکومتی و جلوه‌ای از عمق اعتقاد و اطمینان ایشان به مردم است که این راه بعد از امام توسط رهبر معظم‌ انقلاب تداوم یافته است.

فرماندار اظهار کرد: اقدامات هر کدام مسئولان اثرات وضعی در اجتماع به وجود می‌آورد و بر همین اساس چگونگی اقدامات شوراهای اسلامی در نگاه و رویکرد مردم اثرگذار است و باید به گونه‌ای عمل نمود که مردم برای حضور در این جایگاه‌ها و خدمت به مردم رغبت مضاعفی پیدا کنند.

 عباسی گفت: به پایان مسیر‌ چهار ساله شوراهای پنجم‌ نزدیک شده‌ایم و از زمان حضور در شهرستان تلاش نموده‌ایم با رویکرد مثبت و تعامل فزاینده امورات مختلف از جمله مباحث شهری را پیش ببریم.

وی تصریح کرد: از شورای اسلامی‌ شهر انتظار می‌رود همچون سال گذشته شبکه بهداشت و درمان را در مقابله با ویروس کرونا یاری و مساعدت نموده تا هر چه سریع‌تر از این شرایط آزاردهنده عبور کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: