به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ به منظور پرورش خلاقیت و توسعه مهارت‌های زندگی و کسب‌و‌کار ورزشکاران ، همکاری بین سعید موسوی سیرجانی ،موسس و دبیرکل سمن جوانان آتیه‌سازان کارمانیا (حوزه اجتماعی ، اشتغال و کارآفرینی) با استاد امید رادفر ؛ قهرمان جهان و مربی پیشکسوت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان پاکدشت تهران به وجود آمد.

به گزارش خبرگزاری برنا استان تهران ؛ سعید موسوی سیرجانی فعال اجتماعی ، موسس و دبیرکل سمن جوانان آتیه‌سازان کارمانیا گفت : وظیفه ما انتقال دانش مالی به ورزشکاران جوان است، نسل ورزشکار متفاوت می‌اندیشد و توصیه ما به ورزشکاران این است ، آینده مالی خود را کنترل و بروز کنند. 

وی افزود: سعی کنید در مورد استقلال مالی ، دانش و آگاهی خود را بالا ببرید و هرگز از خویشاوندان و آشنایان خود مشاوره نگیرید و به حرفهای هر فردی اعتماد نکنید. شما می‌توانید از طریق اساتید موفق ، شایسته و مثبت کشور در مشاوره گرفتن کمک بگیرید. و چند کتاب اختصاصی امور مالی بخوانید و سعی کنید خودتان تصمیم گیرنده باشید. این روند به شما آگاهی می‌بخشد که بسیار راحت‌تر تصمیم بگیرید و در میان مشاوره‌های گوناگون گمراه نشوید و در عمل موفق‌‌تر باشید.

موسوی سیرجانی تصریح کرد : جوانان باید قوانین کار ، حقوق و دستمزد را با دقت مطالعه نمایند. دانستن قوانین کسب‌وکار یکی از نکاتی است که می‌تواند در پیشرفت شما بسیار موثر واقع شود. چرا که قانون‌ها امکان دارد هر سال تغییر و تحول پیدا کنند و شما باید دانش مالی خود را بروزرسانی کنید. جز این با مشکلات و آسیب‌های زیادی روبرو خواهید شد و عدم دانش لازم باعث می‌شود حق شما جوانان و ورزشکاران پایمال شود.

موسوی در پایان گفت : به امید خداوند کاردان و کارآفرین و حمایت مسئولان دلسوز و همیاری پیشکسوتان ورزشی در دوران پس از کرونا ، سمن جوانان آتیه‌سازان کارمانیا قصد دارد ؛ دوره‌های آموزشی و راهبردهای تاثیرگذاری را در راستای ارتقاء‌سازی و هدایت زندگی و کسب‌و‌کار ورزشکاران برگزار نماید تا بتوانیم به میزان مسئولیت اجتماعی خودمان در خودساختگی و خودکفایی اقتصادی جوانان و جامعه تاثیرگذار باشیم. 

همچنین به رسم ادب وظیفه ی خودم می‌دانم ، از استاد امید رادفر ؛ قهرمان کیک بوکسینگ و تکواندو ، که بیش از ۱۸ سال تلاش و زحمت خود را در حوزه ی مربیگری ، ریاست هیئت بدنسازی و پرورش‌ اندام ، پاورلیفتینگ و قوی‌ترین مردان شهرستان پاکدشت تهران گذاشته است تشکر ویژه‌ای بعمل آورم که توانسته در طول این دوران دستاوردهای بیشماری از جمله قهرمان پروری و تربیت مربیان متعدد و ارتقاءسازی و توسعه بیش از ۷۵ باشگاه ورزشی را در کارنامه ارزشمند خود به‌ یادگار بگذارد.

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: