به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ نشست مشترک هیئت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات شهرستان فیروزکوه عصر روز یکشنبه به ریاست ابوالقاسم مهری فرماندار و با حضور درزی رئیس دادگستری، زین العابدین شجاع رئیس هئیت اجرایی انتخابات شهرستان فیروزکوه و دیگر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری فیروزکوه برگزار شد.

ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه در این جلسه ضمن قدردانی از عملکرد مثبت عوامل اجرائی ونظارتی انتخابات اظهار داشت: بی شک بار اصلی اجرای درست فرایند انتخابات بر دوش شما عزیزان بوده که با تلاش وهمت مضاعف این هیات شاهد برگزاری انتخابات پرشور ، سالم و دقیق در سطح شهرستان بودیم. 

وی افزود :حضور پرشور و آگاهانه مردم در این دوره از انتخابات با تاسی از رهنمود های رهبر معظم انقلاب موجب سربلندی و سرافرازی نظام جمهوری اسلامی در جهان شده است و برگ زرین دیگری در تاریخ کشور وانقلاب به ثبت رسانده است. 

مقام عالی دولت در شهرستان فیروزکوه در ادامه تصریح کرد : بدیهی است که انتخابات عرصه رقابت افکار ،اندیشه ها و عملکرد هاست و در چنین صحنه رقابتی اختلاف نظرها و سلیقه ها امری اجتناب ناپذیر است.

مهری ادامه داد: آنچه مسلم است همه کاندیداها با هدف حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین توسعه و پیشرفت شهرستان وارد کارزار انتخابات شدند لذا حال که انتخابات به پایان رسیده باید اختلافات را پایان داده و رقابت ها را تبدیل به رفاقت کنند و از تسری دادن اختلاف نظر ها در بین مردم بپرهیزند.

فرماندار تاکیدکرد: اگر کاندیداها اعتراضی نسبت به نتایج انتخابات دارند باید به صورت مسالمت آمیز مطرح کنند و این را بدانند که به طور قطع به یقین اعتراضات در سایه قانون و مقررات بررسی خواهد شد.

مهری در پایان خاطر نشان کرد : نتیجه آراء به معنای تایید صحه انتخابات نبوده و اعلام‌نتایج پس از بررسی قانونی  اعتراضات در مرجع مربوطه رسماً اعلام خواهد شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: