به گزارش خبرگزاری برنا تهران، نمایش «من و در لجباز» منتخب بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان و دارنده دیپلم افتخار بهترین بازیگری در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان در بخش بین‌الملل به نویسندگی و کارگردانی محمود تیموری، از روز چهارشنبه 29 فروردین ماه اجراهای خود را در تماشاخانه دیوارچهارم آغاز خواهد کرد.

در این اثر نمایشی؛ محمود تیموری، پرویز حاجی زاده، بهروز مهرعلیان، پارسا پولادوند، پروانه نوای و مانی تیموری به ایفای نقش می پردازند.

از دیگر عوامل کار می توان به موسیقی: مهدی مریخ، طراح لباس: آناهیتا کاشف، پوستر و بروشور:حمیرا هزاوه، طراح صحنه: محمود تیمور، هماهنگی نور و صدا : مهناز اینانلو، طراح گریم و عروسک: پروانه نوایی و عکاس: سمانه جویا اشاره کرد.

در خلاصه نمایش «من و در لجباز» آمده است: او یک کودک چهل ساله است هنوز تمام کارهایش را پدر و مادرش انجام می دهند یک اتفاق باعث می‌شود او در موقعیت های کمدی بامزه و فانتزی قرار بگیرد تا اینکه در سر راهش با.....برخورد می کند.

علاقمندان جهت تماشای این نمایش می توانند به سایت www.tik8.com و یا به گیشه تماشاخانه دیوارچهارم به آدرس میدان فلسطین، خیابان طالقانی، بین سرپرست و فریمان، پلاک 544 مراجعه نمایند.