به گزارش خبرگزاری برنا ،محمدحسین مقیمی، استاندار تهران از سال گذشته تاکنون در سفر به ١٦ شهرستان استان تهران،تعداد زیادی از شهرک های صنعتی و کارخانه های استان را مورد بازدید قرار داده است و در این بازدیدها استاندار از نزدیک در جریان مشکلات صنایع و کارخانه ها قرار گرفت .

موضوع پیگیری رفع مشکلات کارخانه ها و صنایع یکی از مهمترین اقدامات از سوی استاندار مطرح شده است.

امروز (چهارشنبه ٢٣ خردادماه) جلسه پیگیری رفع مشکلات کارخانه هاو صنایع شهرستان پاکدشت که پیش از این استاندار تهران در سفر به این شهرستان از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفته بود به ریاست استاندار و با حضور جمعی از مدیران و صاحبان صنایع و کارخانه های پاکدشت برگزار شد.

مشکلات مربوط به پرداخت مالیات، تأمین ارز،نقدینگی و تأمین اجتماعی در کارخانه هایی با فعالیت های قطعه سازی خودرو، صنایع غذایی،لوازم خانگی و تأسیسات خانگی،تولیدظروف  وتولید پوشاک در این جلسه مطرح و با دستور استاندار به مدیران دستگاه های مربوطه، بخش زیادی از مشکلات کارخانه ها و صنایع مرتفع شد.

گفتنی است، در این جلسه تولیدکنندگان و صاحبان صنایع در شهرستان پاکدشت پیگیری های استانداری تهران برای رفع مشکلات صنایع را اثربخش دانسته و از پیگیری ها و دستورات استاندار تهران در این خصوص تشکر کردند.