به گزارش خبرگزاری برنا تهران، در حاشیه برگزاری نمایشگاه ساختمان گفتگوی کوتاهی داشتیم با مدیر عامل گروه صنعتی پانل مهدی که با هم می خوانیم.

خودتون را برای مخاطبان خبرگزاری برنا معرفی و اینکه چند سال در این صنعت مشغول بکار هستید؟

بنده حمید رضا بنی کریم هستم، مدیر عامل گروه صنعتی پانل مهدی، ما نیم قرن در بازار تهران فعالیت کردیم و بعنوان اولین تولید کننده ساندویچ پانل پلی استایرن.

وی ادامه داد، در ایران با مشکلات و معایب ساندویچ پانل کاملا اشنا هستیم، به همین خاطر در بخش تحقیق و توسعه مجموعه در صدد برطرف کردن مشکلات این محصىل برآمدیم، پس از ١٥ سال تولید ساندویچ پانل پلی استایرن و پلی اورتان موفق شدیم معایب پلی یورتان را در محصول جدیدی به نام ساندویچ پانل اکس پی اس پیدا کنیم که علاوه بر برطرف کردن مخرب های زیست محیطی، توانستیم گاز سیانور رو هم حذف کنیم چراکه در زمان آتش سوزی باعث مرگ آنی میشه، بعلاوه این نوع عایق ضریب جذب آب نزدیک به صفر داره و این به معنی طول عمر بالا در این محصول هست، این در حالیست که عایق اکس پی اس هم دانسیته مشابه پلی یورتان داره و هم ضریب انتقال حرارت و جذب صوت مشابه، بعلاوه به دلیل بازیافت مواد درجه یک مثل ظروف یکبار مصرف پلی استایرنی از قیمت کمتری برخوردار است که هم به چرخه محیط زیست کمک میکند و هم از خروج ارز از کشور ایران جلوگیری میکند،  همچنین به رونق چرخه اقتصاد و اشتغالزایی کمک شایانی خواهد کرد.

 نظر شما در خصوص استفاده از کالای ایرانی در شرایط کنونی تحریم چیست؟

به امید روزی که ایران بدون نیاز به کشور های خارجی بتواند بصورت مستقل و قدرتمند به صادرات این گونه محصولات بپردازد و کشور های خارجی رو به این محصولات وابسته و نیازمند نماید.

چه پیامی برای مصرف کنندگان ایرانی و خارجی از برند های مختلف ایرانی را دارید.

ایرانیان عزیز با استفاده از این محصول جایگزین هم وابستگی ایران به کشور های خارجی رو از بین میبرند و هم از تولید ملی و ایجاد اشتغال برای جوانان کشور عزیزمان حمایت میکنند.

 

photo_۲۰۱۸-۰۸-۰۶_۱۸-۳۲-۱۳

photo_۲۰۱۸-۰۸-۰۶_۱۹-۱۰-۲۷