به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان طی پیامی از مساعی گرانسنگ و دستاورد ستودنی وزارت ورزش و جوانان درخصوص اخذ پروانه فعالیت مجمع ملی سازمان های مردم نهاد کشور از دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام بدین شرح است:
 
جناب آقای دکتر سلطانی فر
مقام عالی وزارت
سلام علیکم
 
با احترام، تدبیر مسرت بخش اخذ پروانه فعالیت مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان از وزارت کشور، برگ زرینی است بر تارک فعالیت های داوطلبانه و خودجوش سمن های جوانان ایران عزیز که به فضل الهی در سال پایانی دولت محترم تدبیر و امید به منصه ظهور رسید و نوید بخش دستاوردهای بزرگی برای جوانان کشور شد و تقارن آن با هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی جوانان، حلاوت این اتفاق را دو چندان ساخت.
ایجاد ساختار رسمی برای جوانان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مهم ترین رخداد در اعتماد دولت محترم تدبیر و امید در ماندگاری و تاثیر گذاری فعالیت جوانان در تمامی حوزه ها و حرکت در پیشبرد اهداف نظام متناسب با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.
بر خود فرض می دانم به نیابت از جامعه بزرگ جوانان و سازمان های مردم نهاد وابسته به آنان در استان خراسان جنوبی، از اهتمام ارزنده آن مقام عالی به ویژه جناب آقای تندگویان، معاون محترم امور جوانان و سایر عزیزانی که به هر نحوی از انحاء در انجام این مهم نقش آفرینی کردند، سپاسگزاری کنم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: