به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، امان الله حسین پور در جلسه دیدار با رییس کمیته امداد و استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه راهکار‌های ریشه کنی فقر نیز باید در استان تدوین شود، افزود:  راه اندازی یک بانک جامع اطلاعاتی از نیازمندان راهکاری مهم در ارایه خدمات مساوی به محرومین است.

وی با اشاره به لزوم اثر بخش کردن خدمات به  محرومین در قالب توانمند سازی آنها  گفت: خدمات مادی و معنوی زیادی از طریق کمیته امداد به نیازمندان و مددجویان ارائه می شود که باید اثربخشی این خدمات مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین با اعلام همکاری مجلس با کمیته امداد  گفت:  محرومان همیشه درصف نخست حمایت از انقلاب و نظام بوده‌اند و شایسته نیست که آنها همچنان در فقر و محرومیت به سر برند.

وی ریشه‌کنی فقر و محرومیت را نیازمند عزمی همگانی عنوان کرد  و بر استفاده از تمام ظرفیت‌ها و پشتیبانی نمایندگان مجلس تاکید کرد.

نماینده مردم شریف شهرستان اسفراین ضمانت بانکی را از جمله مشکلات مددجویان این نهاد در حوزه اشتغال و مسکن عنوان کرد و گفت: تامین مسکن، اشتغال و  توجه به مسائل فرهنگی از دیگر اولویت‌های محرومین است که باید به طور ویژه ای به ان توجه شود.

شایان ذکر است:  نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی طی سفر رییس کمیته امداد کشور به خراسان شمالی ضمن حضور در جلسه انعقاد تفاهم نامه مسکن مددجویان، در آیین افتتاح واحد های مسکونی محرومین شهرستان راز و جرگلان و سرکشی از طرح های اشتغال این منطقه نیز حضور یافت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: