به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، محمدعلی شجاعی در این مراسم اظهار داشت: مقام معظم رهبری در سفر پر خیر و برکتشان به خراسان شمالی این استان را گنجینه فرهنگ ها و معرفت ها نامیدند.

شجاعی با بیان اینکه تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مستلزم ایجاد زیرساخت های بیشتر در حوزه فرهنگ و هنر استان است، گفت: بیش از ۴٠ سال سند افتخار در این کشور با رشادت، جانبازی، صبر و مقاومت وجود دارد که باید با تقویت حوزه فرهنگ و هنر این رشادت ها ثبت، ضبط و به نمایش در بیاید.

مقام عالی دولت در خراسان شمالی افتتاح پروژه کنلگ زنی شده در زمان تعیین شده را شان یک مجموعه مدیریتی دانست و تصریح کرد: برای پروژه پردیس سینمایی امید روز شمار ١٨٠ روزه و برای موزه بزرگ شیروان روز شمار یکساله نصب خواهد شد.

شجاعی مطرح کرد: طولانی شدن اجرای برخی طرح ها به زمان های طولانی ۲ و سه ساله نشان از کارنابلدی مجریان دارد. وی با تاکید بر تکمیل و افتتاح پروژه ها در زمان های تعیین شده، همچنین افزود: باید نداشته های حوزه فرهنگ و هنر را تامین کنیم و فضا و صحنه را برای حضور بروز علاقمندان این حوزه باز بگذاریم.

شجاعی همچنین در بازدید از کتابخانه مرکزی شهرستان شیروان، گفت: اعتبار ویژه ای برای تاسیسات و تکمیل آمفی تئاتر این مجموعه لحاظ خواهیم کرد. بر اساس این گزارش پردیس سینمایی امید ٧٠٠ متر و موزه بزرگ شیروان هزار متر زیر بنا دارند که در پارک کوثر شیروان جانمایی شده اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: