به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، دکتر سعید محمد در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به ظرفیت های بالای خراسان شمالی در حوزه های مختلف اشاره و افزود:بزرگترین ظرفیت استان همدلی و انسجام بین تمام مسئولان و حضور همیشه در صحنه مردم است.

وی تصریح کرد: در کمتر استانی چنین وفاق بین مسئولان مشاهده شده و مهم تر آنکه تلاش مسئولان برای حل مشکلات مردم است. سردار محمد یکی دیگر از ظرفیت های استان را در حوزه مادی دانست و بیان کرد: هرچند استان در این حوزه بسیار غنی است اما از ظرفیت بخش های مرزی و صادراتی به درستی استفاده نشده است لذا باید مجوزهای لازم صادر شود.

وی خاطرنشان کرد: قرارگاه خاتم الانبیا از سنوات گذشته در خراسان شمالی نقش آفرینی داشته و تاکنون ۱۰ پروژه نیز تکمیل شده است. سردار محمد اظهار داشت: در حوزه های مختلف راهسازی، راه آهن، مخابرات، آب ، کشاورزی و صنعتی برای این استان توافقات خوبی انجام شده است.

وی وجود ظرفیت هایی همچون کارخانه آلومینای جاجرم و راه آهن را بسیار بالا عنوان کرد و افزود: از این ظرفیت ها می توان برای توسعه بیشتر استان بهره برد. سردار محمد به مناسبت ۵ آذر ماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفان هدیه تخصیص اعتبار جهت انتقال گاز به منازل ۲ هزار خانوار روستایی خراسان شمالی را از سوی قرارگاه اعلام کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: