به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات پرستاران بخصوص پرستاران بخش کرونا گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان، بیش از 55 درصد پرستاران در استان به کرونا مبتلا شده اند.

وی بیان داشت: به رغم تنش ها و فشارهای روحی که بر همکاران ما وارد می شود، ذره ای از کیفیت و کمیت خدمات آنان کاهش نیافته بلکه افزایش پیدا کرده است و آرزوی توفیق و سلامتی برای همکارانم دارم.

استاندار خراسان شمالی در ادامه مراسم گفت: پرستاران به واسطه نقش ویژه ای که در اجتماع دارند همواره جایگاه ویژه ای در نظر مردم داشتند و در شرایطی که حدود یک سال اخیر در کشور ایجاد شده دیگر جای هیچ شک و تردیدی در خصوص فداکاری این عزیزان وجود ندارد.

شجاعی فعالیت شبانه روزی پزشکان و پرستاران را در صف اول خدمت رسانی به مردم دانست و افزود: خوشبختانه خدمات شبانه روزی و فداکارانه شما پرستاران به مراتب توسط مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و دیگر مسئولان مورد قدردانی و تشکر قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: خراسان شمالی با وجود این که نداشته هایش نسبت به سایر استان ها بیشتر است اما تاکنون در همه بخش ها بخصوص بخش بهداشت و درمان به خوبی عمل کرده است و امیدواریم بتوانیم با فراهم آوردن شرایط مناسب قدردان زحمات شما پرستاران و پزشکان باشیم.

در پایان مراسم از 21 پرستار نمونه در بیمارستان ها و سازمان اورژانس استان از سوی استاندار و رئیس دانشگاه تقدیر به عمل آمد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: