به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، مجید الهی راد با اشاره به مجموع اقدامات انجام شده در مرحله سوم رزمایش مواسات و همدلی افزود: در قالب این رزمایش ۱۳ هزار بسته لوزام التحریر به ارزش دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

وی توزیع ۷ هزار بسته معیشتی به ارزش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان را از دیگر اقدامات صورت گرفته در مرحله سوم رزمایش برشمرد و گفت: ۳۹ هزار بسته معیشتی به ارزش حدود ۶ میلیارد تومان نیز اعطایی فروشگاه رفاه بود که تمامی آن بین خانواده های محروم استان توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی همچنین از توزیع ۲۰۰ تبلت در قالب رزمایش همدلی بین دانش آموزان نیازمند خبر داد و خاطر نشان کرد: ارزش این تبلت ها بیش از ۶۰۰ میلیون تومان بوده است.

الهی راد توزیع حدود بیش از ۴۰۰ هزار پرس غذای گرم و سبد معیشتی را از جمله اقدامات کمیته امداد در مرحله دوم رزمایش همدلی نام برد و افزود: بیش از ۲۶۰ هزار پرس غذای گرم و سبد معیشتی نیز در مرحله اول رزمایش همدلی بین محرومان استان توزیع شد.

 وی خاطر نشان کرد: تا کنون بیش از ۲۵ میلیارد تومان در قالب سه مرحله رزمایش مواسات و همدلی برای محرومان استان توزیع شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: