به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، غلامرضا هوائی در جلسه بررسی مصوبات سفر استاندار به بجنورد افزود:اگر هر دستگاه اجرایی ظرفیت های بالقوه خود برای رسیدن به توسعه را مشخص کند بدون شک این مسیر سریع تر طی خواهد شد زیرا وظیفه دستگاه های اجرایی فراهم آوردن بسترهای توسعه و جذب سرمایه گذار است.

وی با تاکید بر اینکه باید مشخصات فنی پروژه ها در دسترس عموم مردم قرار گیرد ، تصریح کرد: اولویت با اتمام پروژه های نیمه تمام است لذا پروژه ای نباید به خاطر انشعاب آب و برق یا سایر مسائل جزئی رها شود.

هوائی خاطرنشان کرد: برخی پروژه ها هم مربوط به کمبود اعتبارات نیست بلکه اختلافات دستگاه های اجرایی با یکدیگر است که نباید شاهد چنین معضلاتی باشیم.

وی خطاب به مدیران بانک ها نیز گفت:ارائه تسهیلات بانک ها به مردم در قالب ایجاد تعاونی ها یا شرکت های خصوصی در راستای ایجاد اشتغال بسیار مهم است پس این مورد هم نباید مورد غفلت قرار گیرد و دستگاه های حمایتی در شهرستانها پیگیر این مسئله باشند.

گفتنی است در این نشست طرح ها و مصوبات ادارات کل راهداری، شرکت برق، راه و شهرسازی، دانشگاه بجنورد، جهاد کشاورزی، ناجا و منابع طبیعی مورد بررسی قرار گرفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: