به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، هادی رجایی نیا افزود:ثبت نام از داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاها و عشایر از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین به مدت یک هفته تا روز یکشنبه ۲۲ فروردین ادامه خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه ثبت‌نام از چهار روش اپلیکیشن تلفن همراه ،رایانه ،دفاتر پیشخوان و بخشداری‌ها انجام می‌شو، تصریح کرد : توصیه ما به استفاده از روش‌های غیر حضوری است که در تمام ساعات شبانه روز در این یک هفته امکان پذیر است.

رجایی خاطرنشان کرد: ثبت نام داوطلبان عشایری در مناطق قشلاق انجام و رای گیری در مناطق ییلاق صورت میگیرد. وی مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت با معافیت دائم، مدرک تحصیلی، پذیرش استعفا موضوع ۳۲،یک قطعه عکس، مدارک ایثارگری و گواهی عدم سوپیشینه که از صدور آن سه ماه نگذشته باشد را عنوان کرد.

رجایی مدرک تحصیلی برای روستاهای زیر ۲۰۰ خانوار خواندن سواد و نوشتن و بالای ۲۰۰ خانوار را دیپلم ذکر و اظهار داشت: بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها نیز در هیئت های اجرایی شهرستان تا ۲۱ فروردین ادامه دارد و تا هشتم اردیبهشت به داوطلبان ابلاغ خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: