به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، مجید الهی راد بابیان اینکه مردم سخاوتمند استان طی سه‌ماهه سال جاری یک میلیارد و 660 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 176 درصد افزایش داشته است.

وی خاطرنشان کرد: صدقات جمع‌آوری‌شده صرف رسیدگی به امور مددجویان تحت حمایت امداد در قالب پرداخت جهیزیه، کمک‌های درمان، پرداخت وام قرض‌الحسنه، ایجاد اشتغال، کمک به تأمین و تعمیر منازل مسکونی مددجویان می‌شود.

وی تصریح کرد: اکنون 91 هزار 500 مشترک صندوق صدقه کوچک خانگی و هزار 615 صندوق صدقه متوسط و 994 مورد نیز در قالب صندوق بزرگ در معابر، ادارات، مجتمع‌های تجاری و مدارس نصب‌شده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به اینکه در راستای تسهیل در پرداخت صدقات و رعایت اصول بهداشتی، روش‌های پرداخت الکترونیکی در نظر گرفته‌شده است، اظهار کرد: ارسال عدد یک به شماره ۸۸۷۷ ازجمله این روش‌ها است، به این صورت که مشترکان با ارسال عدد یک به این شماره می‌توانند سرویس صدقه پیامکی را فعال کنند و با تعیین مبلغ موردنظر، به‌صورت خودکار تا زمان دلخواه به‌صورت روزانه صدقه خود را پرداخت کنند.

الهی راد ادامه داد: همچنین مردم استان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستور #058*8877* و تعیین مبلغ موردنظر صدقه خود را پرداخت کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان مراجعه به سایت www.emdad.ir را از دیگر روش‌های پرداخت صدقه عنوان و مطرح کرد: این روش با استفاده از کارت‌بانکی و استفاده از رمز دوم اینترنتی انجام می‌شود.

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: