به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، غلامرضا شریعتی در نشست شورای هماهنگی ترافیک استان که در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: کمربندی جاده بندر امام پیشرفت خوبی دارد و امیدواریم به زودی مورد بهره برداری قرار گرفته و وارد مدار ترافیک شود و سوانح جاده ای در این منطقه کاهش یابد.

او گفت: تفاهمنامه ای که میان استانداری و شهرداری اهواز برای تامین اعتبار در بخش ترافیک به امضا رسیده، امکان اصلاح دارد و اگر شورای شهر و شهرداری اهواز قصد بررسی و اصلاح آن را داشته باشد، از نظر ما مشکلی نیست.

استاندار خوزستان افزود: انشاالله موارد مربوطه در بحث ترافیک را به نحوی مدیریت کنیم که نتیجه آن به سود مردم باشد و تلفات ناشی از سوانح رانندگی را کاهش دهد.

نماینده عالی دولت در استان بیان کرد: اینکه ما پروژه هایی اجرا نماییم که صرفا بر مبنای روان شدن ترافیک باشد اما منجر به بالا رفتن تلفات انسانی شود زیبنده نیست و باید در برنامه ریزی و اجرای پروژه ها در کنار روان شدن ترافیک کاهش تلفات جانی نیز مد نظر قرار گیرد چرا که جان انسان ها بالاتر از هر موضوعی حائز اهمیت است.

لازم به ذکر است که در این نشست گزارش هایی در خصوص آمار تصادفات و تلفات جاده ای ارایه و بر لزوم هوشمندسازی جاده ها برای کاهش تصادفات تاکید شد.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: