به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، سید علی موسوی در آیین بهره برداری از شرکت پرنیان طراوت اروند(واحد بسته بندی انواع دستمال کاغذی) ضمن تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: این واحد بسته بندی با سرمایه گذاری ۸۰ میلیارد ریالی و ظرفیت تولید سالانه ۴۱۰ تن انواع دستمال کاغذی در مدت زمان ۲۴ ماه به بهره برداری رسیده است.

او ارزش ماشین آلات این واحد را ۳۹ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: محصولات این واحد برای عرضه در بازارهای داخلی و خارجی هدف گذاری شده و توانسته است برای ۱۵ نفر به طور مستقیم و ۴۰ نفر به طور غیر مستقیم اشتغال زایی کند.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند افزود: در صورت افزایش فعالیت های این واحد به ۳ شیفت کاری، زمینه اشتغال تا ۱۶۵ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم افزایش می یابد.

موسوی با بیان اینکه این واحد بسته بندی به نوبه خود در سطح استان خوزستان کم نظیر است، بیان کرد: یک چهارم میزان سرمایه گذاری در این واحد تولیدی توسط شرکت توسعه سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند تامین شده است.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در پایان با اشاره به اینکه پیشتر قول بهره برداری از ۱۰ طرح های صنعتی و تولیدی تحت عنوان"جهش تولید در سرزمین فتح" را از سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر تا ۵ مهر ماه سالروز شکست حصر آبادان داده بودیم، یادآور شد: خوشبختانه با همت همکارانمان در حوزه صنایع پروژه های قابل بهره برداری به ۱۲ پروژه افزایش یافت.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: