به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، امیرحسین نظری در توضیح این خبر اظهار کرد: برای راه اندازی این خط تولید ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است تا یکی از کالاهای مهم و کاربردی در صنعت نفت که شیرآلات سرچاهی است در استان نفت خیز خوزستان تولید شود.

او گفت: شرکت واشرسازی بهتا اهواز در گذشته به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع گسکت و واشر اسپیرال فعال بود و هم اکنون توانایی خود را برای تامین هر چه بیشتر نیاز صنعت نفت و گاز افزایش داده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در پایان با بیان اینکه این خط تولید در راستای تحقق شعار امسال راه اندازی شد افزود: رهبر معظم انقلاب امسال را سال"جهش تولید" نامگذاری کردند تا با کمک بخش خصوصی و استفاده از این ظرفیت تولید داخلی را توسعه دهیم و فرصت های شغلی بیشتری را ایجاد کنیم.

لازم به ذکر است که خوزستان به عنوان قطب تولید نفت در کشور در تلاش است تا تاسیسات و لوازم مورد نیاز این صنعت را در استان تامین کند تا هر چه بیشتر از وابستگی به تولیدات خارج از کشور بی نیاز شود.

انجمن نفت و گاز خوزستان یکی از انجمن های قدرتمند در این بخش است که توانسته در بحث تولیدات قطعات صنعت نفت گام های موثری را در استان و کشور بردارد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: