به گزارش خبرنگار برنا از آبادان به نقل از پلیس، سرهنگ سید محسن تقی زاده امروز ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف موبایل در آبادان موضوع به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.

او گفت: ماموران کلانتری ۱۶ امیرکبیر با استفاده از ظرفیت منابع اطلاعاتی خود محل اختفای سارقان سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی، هر دو  را در مخفیگاهشان دستگیر و تعداد ۱۲ دستگاه گوشی سرقتی و سه قبضه سلاح سرد به کار رفته در سرقت از آنها کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی پلیس به ۱۶ فقره سرقت موبایل اعتراف نمودند، افزود: سارقان دستگیر شده تا کنون بیش از ۸ مرتبه به عناوین مختلف به ویژه اتهام سرقت دستگیر و راهی زندان شده بودند.

تقی زاده بیان کرد: برخورد قاطع  قانونی با سارقان جرایم خشن متناسب با نوع بزه، مطالبه به حق عمومی و پلیس از دستگاه قضاست و باید در این خصوص نسبت به سارقانی که تکرار و تعدد جرم دارند بازنگری صورت گیرد.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان در پایان اضافه کرد: سارقان با هماهنگی قضایی به منظور تحقیقات بیشتر تحویل پلیس آگاهی شدند، لذا از مالباختگان تقاضا می شود برای شناسایی اموال مسروقه خود نظیر گوشی موبایل به پلیس آگاهی واقع در ایستگاه ۹ کوی قدس مراجعه نمایید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: