به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، غلامرضا شریعتی امروز با بیان اینکه من هم به مانند هر فردی در خوزستان پیگیر نتایج تمام تیم‌های فوتبال و دیگر ورزش‌های استان هستم، اظهار کرد: تیم‌های فوتبال استان در لیگ‌های مختلف نتایج خوبی گرفته‌اند و باعث خوشحالی مردم استان شده‌اند. اگر بخواهم در مورد فولادخوزستان به طور خاص صحبت کنم این تیم نتایج در خورشان نام فوتبال خوزستان را گرفته است.

او گفت: نتایج و جدول مسابقات را دنبال می‌کنم، از اهمیت دیدار پایانی برای فولاد در راه کسب سهمیه آسیایی با خبر هستم و برای تیم فولاد در دیدار پایانی آرزوی موفقیت می‌کنم، مجموعه باشگاه فولاد از نظر نرم‌افزار و سخت‌افزار در سطح کشور کم نظیر است و با مدیریت مهندس محمدی در راس شرکت فولاد که اهتمام ویژه‌ای به ورزش دارد و حضور آقای آذری به عنوان مدیرعامل کار بلد و فوتبالی نوید روزهای خوش را برای این تیم، هواداران و مردم خوزستان را می‌دهد.

استاندار خوزستان در پایان افزود: خیلی خوشحالیم آقای نکونام که یکی از مفاخر فوتبال ایران است به عنوان سرمربی در این مجموعه حضور دارد، نتایج خوب گرفته شده و امیدواریم که در دیدار آخر با همت و تلاش کادرفنی، بازیکنان و دیگر اعضای تیم بتوانند نتیجه دلخواه خود را کسب کنند و بدانند همه مردم خوزستان پشتشان هستند و برای موفقیتشان دعا می‌کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: