به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، مسعود سهیم پور معرفی امروز یکشنبه ضمن تسلیت ایام سوگواری و عزاداری ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش، اظهار کرد: هنرمندان همواره نقش موثر در اعلام و راهبری آرمان های انقلاب اسلامی و ترویج آموزه های دینی داشته و دارند.

او گفت: در همین راستا و با برنامه ریزی های صورت گرفته، در محرم امسال نیز هنرمندان با حفظ پروتکل های بهداشتی که مد نظر همگان است برنامه های فرهنگی هنری خود را در سطح شهرستان به اجرا در خواهند آورد تا قطره ای از دین خود را نسبت به این حرکت عظیم ولایی انجام دهند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان در خصوص برنامه های فرهنگی هنری شهرستان آبادان افزود: هنرمندان عرصه نمایش شهرستان، نمایش حسینی(ع) را هر شب در محل سالن ثامن الایمه واقع در ابتدای خیابان یک احمد آباد به اجرا می گذارند. در این برنامه نمایشی سعی شده رعایت و حفظ پروتکل های بهداشتی نیز به عنوان یک فرهنگ مورد توجه قرار گیرد تا جامعه از این موضوع با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس بهره مند شود.

معرفی در پایان بیان کرد: برنامه بعدی اهالی فرهنگ و هنر شهرستان آبادان در ایام سوگواری و عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، برپایی تکیه هنرمندان در فضای باز روبروی این اداره است که این برنامه نیز هر شب با حضور عموم مردم در این محل اجرا می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: