به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، مسعود سهیم پور معرفی کارگردان فیلم کوتاه" گودال های عمیق" امروز ضمن اعلام این خبر در خصوص خلاصه داستان این اثر داستانی اظهار کرد: شبی در گورستانی روستایی و دور افتاده، سرنوشت زن و مردی که هرگز یکدیگر را نمی شناسند به شکلی عجیب به هم گره می خورد.

او گفت: در این فیلم سهیلا ره گشا و مرتضی بویراتیبه عنوان بازیگر نقش آفرینی کرده اند.

این کارگردان با اشاره به عوامل این فیلم داستانی، افزود: رضا نوری(نویسنده)، رضا عبیات(فیلمبردار)، بهشاد مطیعی(صدابردار)، احسان شیبانی(تدوین)، امین شریفی(صداگذار)، علی صمدپور(موسیقی)، عماد سلمانیان(مدیر تولید) و علیرضا هنرجویان به عنوان عکاس با این پروژه همکاری داشته اند.

معرفی بیان کرد: همچنین رضا نوری(مشاور کارگردان و بازیگردان)، فاطمه السادات سید عزیزی(دستیار کارگردان و منشی صحنه) و میلاد جعفری، احمد بریحی نژاد و رسول نعمتی(دستیاران فیلمبردار) این اثر به شمار می آیند.

او با اشاره به تهیه کنندگی این اثر توسط خودش و حسین معتمد نیا، افزود: نازی جمعی(گریمور)، امین محسن پور(ترجمه زیرنویس)، فرزانه رضایی(ساخت تیزر)، مینا سادات حسینی(طراحی پوستر)، محمد سلمانیان(دستیار صدا)، علیرضا خسروانی و سید علیرضا سید عزیزی(حمل و نقل )و تدارکات فیلم را  خزعل قیم و جواد عبدالهی بر عهده داشتند.

کارگردان فیلم کوتاه" گودال های عمیق " در پایان از حمایت های معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، مجید عیدان، مجید عبدالباقی، نادر مرادی، شاهرخ خواجه و همکاری اهالی روستای ملاکه شهرستان آبادان تشکر و قدردانی کرد.

لازم به ذکر است که فیلم کوتاه داستانی" گودال های عمیق " قرار است فردا جمعه ۲۱ شهریور ماه به مناسبت"روز ملی سینما"، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پس از رونمایی از پوستر این اثر سینمایی، راس ساعت 19 در سینما مهر آبادان اکران شود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: