امید صبری پور به مناسبت ۳۱ شهریور ماه آغاز هفته دفاع مقدس در گفت و گو با خبرنگار برنا شادگان، ضمن اشاره به دلاور مردی های بزرگ تاریخ دفاع مقدس، اظهار کرد: آغاز هفته دفاع مقدس فرصتی است تا یاد و خاطره شجاعت های مردانی را یادآوری کنیم که در دفاع از مرزهای ایران اسلامی، حماسه هایی را آفریدند که نه فقط در تاریخ این مرز و بوم بلکه برای همیشه در تاریخ دنیا، سربلندی و افتخار را نصیب ایران و ایرانی نمودند.

او با بیان اینکه دوران دفاع مقدس عزت و اقتدار را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است، گفت: هفته دفاع مقدس مناسبتی است که باید آن را با پاسداشت و رشادت‌ها و ایثارگری‌های مردان و زنان ایران را به هفته عزتمندی و افتخار تبدیل کنیم.

سرپرست فرمانداری شادگان با تاکید بر انتقال گنجینه عظیم دفاع مقدس به نسل های آینده، افزود: برنامه هفته دفاع مقدس با رعایت دستور العمل ها در شادگان برگزار می شود.

صبری پور در پایان خواستار برگزاری پرشکوه برنامه‌های دفاع مقدس با محوریت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شد و بیان کرد: برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال در سطح شهرستان شادگان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به نحوه احسن برگزار می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: