به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، سرهنگ "محمود سزاوار" رییس سازمان هنری و امور سینمایی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس امروز طی حکمی"قدرت‌الله طمیمیان" معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند را به عنوان دبیر استانی جشنواره بین المللی رسام منصوب کرد.

مدیر هنری و سینمایی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: همچون اولین دوره این جشنواره که با میزبانی شایسته منطقه آزاد اروند برگزار شد، دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه"رسام" نیز به میزبانی منطقه آزاد اروند، برگزار خواهد شد.

مهدی پاک افزود: با توجه به بحران کرونا شیوه جدیدی برای مراسم اختتامیه لحاظ شده که در آن آثار برگزیده در بخش‌های گوناگون معرفی خواهند شد.

مدیر هنری و سینمایی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان بیان کرد: به پاس همکاری و تجربه گرانقدر معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه آزاد اروند در برگزاری برنامه‌ها و مناسبت های مختلف هنری استان و کشور و همچنین میزبانی شایسته از برگزاری اختتامیه اولین دوره این جشنواره،"قدرت الله طمیمیان" به عنوان دبیر استانی رسام معرفی و حکم او امروز توسط"جمیل علوی یکتا" مدیر طرح و برنامه اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان اهدا شد.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: