به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکرالله سلمان زاده امروز پنج شنبه ۶ آذر ماه ۹۹ در خصوص آخرین آمار ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در محدوده فعالیت تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به شناسایی۲۳ مورد جدید در ۲۴ شبانه روز گذشته، اظهار کرد: از این تعداد ۱۷ نفر مربوط به آبادان، سه بیمار از خرمشهر و سه بیمار نیز از شادگان گزارش شده است.

او گفت: از ۲۳ مورد مثبت جدید، ۱۵ نفر به صورت سرپایی ویزیت شده اند که ۱۰ بیمار از آبادان، دو بیمار از خرمشهر و سه بیمار نیز از شادگان را شامل می شود و هفت بیمار از آبادان و یک بیمار خرمشهری نیز طبق تشخیص کادر درمان بستری شده اند.

 رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان در پایان با ابراز تاسف از فوت سه بیمار کرونایی(یک نفر آبادان و دو نفر خرمشهر) در ۲۴ ساعت گذشته، افزود: کل موارد مثبت بستری در حال حاضر ۸۴ نفر است و طی روز گذشته نیز ۱۷ نفر بستری و ۱۳ نفر بهبود و از بیمارستان ترخیص شده اند.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشکده که مربوط به چهارشنبه پنجم آذر ماه ۹۹ می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی ۳۳ مورد جدید در ۲۴ ساعت قبل از آن و ۸۳ موارد مثبت کل بستری ها بوده است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: