به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکرالله سلمان زاده امروز دوشنبه، ۲۲ دی ماه ۹۹ در خصوص آخرین آمار ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در محدوده فعالیت تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به شناسایی ۱۲ مورد جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: از این تعداد چهار بیمار مربوط به آبادان، ۶ بیمار از خرمشهر و دو بیمار از شادگان گزارش شده است.

او با بیان اینکه از ۱۲ بیمار، ۱۱ نفر به صورت سرپایی ویزیت شدند، گفت: چهار بیمار از آبادان، پنج بیمار خرمشهری و دو بیمار شادگانی به صورت سرپایی ویزیت شدند و یک بیمار خرمشهری نیز طبق نظر پزشک بستری شد.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان در پایان با بیان اینکه خوشبختانه در شبانه روز گذشته فوتی کرونایی نداشتیم، افزود: طی شبانه روز گذشته هشت نفر بستری و پنج نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند. همچنین کل موارد مثبت بستری در حال حاضر ۳۱ نفر است.

سلمان زاده در پایان بیان کرد: تعداد کل موارد سرپایی مثبت در مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان از ابتدای اپیدمی تا کنون ۱۱۸۰۷۴ مورد بوده که از این تعداد ۶۵۵۰ نفر بستری و ۵۱۲۰ نفر نیز پس از دریافت خدمات و بهبودی از بیمارستان ها مرخص شده اند شده اند.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشکده که مربوط به روز یک شنبه، بیست و یکم دی ماه ۹۹ می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی ۶ مورد جدید در ۲۴ ساعت قبل از آن و ۲۹ موارد مثبت کل بستری ها بوده است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: