به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، حبیب ایل بیگی شامگاه چهارشنبه بیست و چهارم دی ماه با حضور در منطقه آزاد اروند و محل پیش تولید پروژه فیلم سینمایی"دسته دختران" به کارگردانی"منیر قیدی"، با عوامل این فیلم دیدار کرد.

معاون بنیاد سینمایی فارابی با حضور در مسجد جامع خرمشهر محل استقرار موقت اکیپ فیلم، ضمن خسته نباشید به هنرمندان و عوامل فیلم دسته دختران از تلاش آنها در این پروژه سینمایی تقدیر و تشکر کرد.

فیلم جدید منیر قیدی با نام موقت"دسته دختران" در مرحله تحقیق و نگارش است. تهیه‌کنندگی این اثر دفاع مقدس بر عهده محمدرضا منصوری و توسط بنیاد سینمایی فارابی به عنوان یکی از محصولات سینمایی دفاع مقدس بنیاد در سال جاری تولید خواهد شد.

این فیلم که عوامل آن در حال حاضر در منطقه آزاد اروند به سر می برند؛ به زودی وارد مرحله تولید می‌شود. فیلم سینمایی"دسته دختران" دومین فیلم منیر قیدی به عنوان کارگردان است.

"دسته دختران" روایتی از حماسه مقاومتِ ۳۴ روزه شهر خرمشهر در دوران دفاع مقدس است که پیش تولید آن از ماه قبل آغاز شده است.

فیلم" دسته دختران " حضور دختران و زنان در رقم خوردن حماسه خرمشهر، برای اولین بار در سینمای ایران را به تصویر کشیده خواهد شد.

 

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: