به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، با حضور استاندار خوزستان و مسوولان شهری و استانی، شامگاه چهارشنبه ۲۲ بهمن ماه پروژه های مختلفی در اندیمشک به بهره برداری رسید یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

استاندار خوزستان در حاشیه این مراسم اظهار کرد: عملیات اجرایی مرکز آبزی پروری شمال خوزستان که بزرگترین مرکز به شمار می آید آغاز شد و انشاالله با کارهایی که در دستور کار داریم همچون پایانه صادراتی، سردخانه ها این مجتمع تبدیل به یک شهرک آبزی پروری شود.

غلامرضا شریعتی افزود: انشاءالله در ۶ ماه آینده با کارها و هزینه‌هایی که صورت خواهد گرفت که اعتبار آن را از محل صندوق توسعه و تبصره ۱۸ تامین کردیم، بتوانیم ظرفیت تولید ماهیان سردابی را به سه برابر تولید فعلی برسانیم.

نماینده عالی دولت در استان بیان کرد: تولید فعلی ما در استان یک هزار و ۴۰۰ تن است و با مرکزی که در اندیمشک سرمایه‌گذاری کردیم دو هزار و ۶۰۰ تن به تولید ما افزوده می شود که کار بسیار ارزنده است و برای ۱۵۰ نفر به صورت مستقیم و ۴۵۰ نفر به صورت غیر مستقیم در این طرح فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.

او اضافه کرد: همچنین مرکز آموزشی و پرورشی شهر آزادی اندیمشک را به بهره‌برداری رساندیم که توسط آموزش و پرورش و با کمک اعتبارات وزارت نفت ساخته شده است.

شریعتی افزود: همچنین در سفر امروز، عملیات اجرایی احداث مدرسه ۱۸ کلاسه میثاق در یکی مناطق کم‌برخوردار اندیمشک با مشارکت خیرین و اعتبارات دولتی آغاز شد و امیدوارم این مدرسه که تمامی مقاطع تحصیلی را در خود جای خواهد داد، ظرف دو سال به بهره‌برداری برسد و دانش آموزان بتوانند از این مدرسه استفاده کنند.

استاندار خوزستان در پایان بیان کرد: امروز همچنین هتل بزرگ اندیمشک که به صورت کامل بازسازی شده و بخش‌هایی به آن افزوده شده و توسعه یافه، به بهره برداری رسید. میراث فرهنگی و اداره کل کار نیز در اجرای آن کمک کردند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: