به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکرالله سلمان زاده امروز چهارشنبه 29 بهمن ماه ۹۹ در خصوص آخرین آمار ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در محدوده فعالیت تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به شناسایی 163 مورد جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: از این تعداد 33 بیمار مربوط به آبادان، 32 بیمار از خرمشهر و 98 بیمار از شادگان گزارش شده است.

او با اشاره به اینکه از 163 مورد جدید 145 بیمار به صورت سرپایی ویزیت شدند، افزود: 24 بیمار از آبادان، 30 بیمار از خرمشهر و 91 بیمار شادگان به صورت سرپایی ویزیت شدند و 9 بیمار از آبادان، دو بیمار از خرمشهر و هفت بیمار از شادگان نیز با تشخیص پزشک بستری شدند.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان در پایان با بیان اینکه خوشبختانه طی 24 ساعت گذشته بیمار فوتی کرونایی نداشتیم، بیان کرد: طی شبانه روز گذشته 35 نفر بستری و 19 نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند. همچنین کل موارد مثبت بستری در حال حاضر 169 نفر است.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشکده که مربوط به روز سه شنبه، بیست و هفتم بهمن ماه ۹۹ می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی 251 مورد جدید در ۲۴ ساعت قبل از آن و 162 موارد مثبت کل بستری ها بوده است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: