به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکرالله سلمان زاده امروز جمعه یکم اسفند ماه ۹۹ در خصوص آخرین آمار ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در محدوده فعالیت تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به شناسایی 177 مورد جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: از این تعداد 52 بیمار مربوط به آبادان، 34 بیمار از خرمشهر و 91 بیمار از شادگان گزارش شده است.

او با اشاره به اینکه از 177 مورد جدید 168 بیمار به صورت سرپایی ویزیت شدند، افزود: 46 بیمار از آبادان، 31 بیمار از خرمشهر و 91 بیمار شادگان به صورت سرپایی ویزیت شدند و 6 بیمار از آبادان و سه بیمار از خرمشهر نیز با تشخیص پزشک بستری شدند.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان در پایان با بیان اینکه متاسفانه طی 24 ساعت گذشته یک بیمار فوتی کرونایی از شادگان داشتیم، بیان کرد: طی شبانه روز گذشته 41 نفر بستری و 32 نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند. همچنین کل موارد مثبت بستری در حال حاضر 167 نفر است.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشکده که مربوط به روز پنجشنبه، سی ام بهمن ماه ۹۹ می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی 175 مورد جدید در ۲۴ ساعت قبل از آن و 172 موارد مثبت کل بستری ها بوده است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: