به گزارش خبرنگار برنا از اهواز به نقل از پلیس، سرهنگ محسن دالوند ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال وقوع تیراندازی همزمان در شهرستان‌های کارون و اهواز و انتشار تصاویر آن‎ها در فضای مجازی، با توجه به اهمیت موضوع تیم‎های عملیاتی تشکیل و دستورات ویژه برای دستگیری عاملان تیراندازی صادر شد.

او گفت: ماموران پلیس اهواز با کار اطلاعاتی و هماهنگی با فرماندهی انتظامی شهرستان کارون 6 نفر عامل تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی طی چند عملیات منسجم در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

رییس پلیس شهرستان اهواز افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان دو قبضه سلاح شکاری غیر مجاز، تعداد ۲۰۰ عدد فشنگ شکاری، چندین قبضه سلاح سرد(چاقو، دشنه، قمه...) و دو دستگاه خودرو به کار رفته در تیراندازها کشف شد.

دالوند با بیان اینکه این تیراندازی‌ها به دلیل اختلاف های ملکی بین دو طایفه به وقوع پیوسته، بیان کرد: ماموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضایی از منزل فردی که در فضای مجازی به عنوان وکیل معرفی شده، تعداد یک قبضه کلت کمری به‎همراه دو تیغه خشاب مربوطه و دو قبضه سلاح شکاری غیر مجاز کشف کردند.

فرمانده نیروی انتظامی اهواز در پایان اضافه کرد: شهرستان اهواز جولان‌گاهی برای عرض اندام و قدرت‌نمایی هیچ فرد یا افردی نیست و پلیس با مخلان نظم و امنیت هرگز مماشات نخواهد کرد.

 

عکاس: آرشیوی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: